جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 6 14
2 تراکتور 6 14
3 شهر خودرو 6 13
4 صنعت نفت آبادان 6 11
5 نساجی مازندران 6 9
6 فولاد 6 9
7 پرسپولیس 6 9
8 نفت‌ مسجدسلیمان 6 8
9 سایپا 6 7
10 ماشین‌سازی‌تبریز 6 7
11 استقلال 6 6
12 پارس جنوبی جم 6 6
13 پیکان 6 5
14 ذوب آهن 6 4
15 گل گهرسیرجان 6 3
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 6 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهید وطنی
جمعه 12 مهر 1398
ساعت : 17:00
نساجی مازندران
ماشین سازی
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
استادیوم بنیان دیزل
یکشنبه 28 مهر 98
ساعت : ساعت 16
ماشین سازی
فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - فولاد خوزستان
برد ماشین‌سازی17 (85%)
تساوی2 (10%)
برد فولاد خوزستان1 (5%)
امیدوارم بدشانسی‌ها از ما دور شود؛
فرهادی: کسب رتبه تک رقمی برای ماشین‌سازی دور از دسترس نیست 97-10-15|16:30

بازیکن کهنه‌کار ماشین‌سازی از شرایط اردوی کیش ابراز رضایت کرده و عنوان داشت تیمش برای کسب جایگاه تک رقمی در نیم‌فصل دوم تلاش می‌کند.

اسماعیل فرهادی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت خود گفت: من در جریان آخرین تمرین تیم در تبریز که قبل از اعزام به کیش برگزار شد، با یکی از بچه‌ها برخورد داشتم که از ناحیه دست آسیب دیدم. در همین راستا، پس از حضور در کیش همراه با پزشک تیم به بیمارستان رفتیم و عکس گرفتیم که اعلام کردند قسمتی از استخوان روی دستت شکسته است و مجبور شدم گچ بگیرم و الان با دست شکسته و گچ گرفته تمرین می‌کنم.

وی درباره اردوی تیمش در کیش افزود: خوشبختانه این اردو، اردوی خوبی بوده و شرایط مناسبی داریم. تقریبا یک هفته است که اینجا هستیم و صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم. ما یک دیدار دوستانه با مس کرمان هم برگزار کردیم که بازی موثری بود. درکل و روی هم رفته اردوی خوبی بوده و امیدوارم در مدت باقی مانده هم اردوی خوبی را سپری کنیم.

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پاسخ به این سؤال که جایگاه تیمش را در نیم‌فصل دوم چگونه می‌بیند، تصریح کرد: باید بگویم از روی که تمرینات‌مان را شروع کردیم بازیکنان‌مان با انگیزه تمرین می‌کنند و کادر فنی نیز هر آنچه که در توان خود دارند به اجرا می‌گذارند. امیدوارم در نیم‌فصل دوم با قدرت ظاهر شویم و از همان هفته اول بتوانیم 3 امتیاز بازی‌ها را کسب کنیم و گام بلندی برای نتیجه گرفتن برداریم.

فرهادی با اشاره به اینکه تیمش در نیم‌فصل دوم کار خیلی سختی دارد، تأکید کرد: به نظرم بازی‌های خانگی بسیار تعیین‌کننده هستند که اگر در این دیدارها حداکثر امتیازات را از آنِ خود کنیم، می‌توانیم جزو تیم‌های بالانشین جدول باشیم.

این مهاجم کهنه‌کار در خاتمه عنوان داشت: ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا رتبه تک رقمی کسب کنیم. به نظرم این هدف دور از دسترس نیست. ما در نیم‌فصل اول هم بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه از نظر نتیجه گرفتن کمی بدشانسی آوردیم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم بدشانسی‌ها از ما دور شود و در کنار بازی‌های خوب، نتایج خوبی هم بدست بیاوریم. 

عملیات
کلوب
ارسال نظر