جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 6 14
2 تراکتور 6 14
3 شهر خودرو 6 13
4 صنعت نفت آبادان 6 11
5 نساجی مازندران 6 9
6 فولاد 6 9
7 پرسپولیس 6 9
8 نفت‌ مسجدسلیمان 6 8
9 سایپا 6 7
10 ماشین‌سازی‌تبریز 6 7
11 استقلال 6 6
12 پارس جنوبی جم 6 6
13 پیکان 6 5
14 ذوب آهن 6 4
15 گل گهرسیرجان 6 3
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 6 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهید وطنی
جمعه 12 مهر 1398
ساعت : 17:00
نساجی مازندران
ماشین سازی
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
استادیوم بنیان دیزل
دوشنبه 28 مهر 98
ساعت : ساعت 16
ماشین سازی
فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - فولاد خوزستان
برد ماشین‌سازی16 (84%)
تساوی2 (11%)
برد فولاد خوزستان1 (5%)
امیدواری شاگردان عباس آقایی به صعود با کسب پیروزی خارج از خانه 1394-12-03 | 09:39

تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز در دیدار هفته یازدهم لیگ دسته اول به پیروزی رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، شاگردان عباس آقایی در دیدار هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور، امروز – دوشنبه 3 اسفند –از ساعت 14 مقابل بعثت کرمانشاه قرار گرفتند و با یک گل از سد میزبان خود گذشتند.
امیدهای گسترش فولاد تبریز امروز با ترکیب، سعید واثقی، مهدی بامداد، سعید صادقی، محمد سراجی، شاهین طاهر خانی، داود مهامی، علی علیزاده، نیما مختاری، سجاد کریم زاده، رضا کریمی و سعید اکبری مقابل تیم بعثت کرمانشاه قرار گرفت.
شاهین طاهرخانی تک گل گسترش فولاد تبریز در دیدار امروز مقابل بعثت کرمانشاه را به ثمر رساند.
تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز با این برد،15 امتیازی شد و در رده چهارم گروه اول لیگ دسته یک قرار گرفتند.
یاران عباس آقایی در هفته دوازدهم، شنبه 8 اسفند میزبان شهرداری ارومیه خواهد بود.
لازم به یادآوری ست، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید های کشور در سه گروه ( دو گروه هشت تیمی و یک گروه هفت تیمی) برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی این رقابت های، تیم های آخر هر گروه به لیگ مناطق سقوط می کنند و دو تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد. همچنین از بین شش تیم صعود کرده به دور نهایی پس از برگزاری مسابقات مجتمع و دوره ای، دو تیم به لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور صعود می کند.
شایان ذکر است، گروه بندی رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه های کشور به صورت زیر است:
گروه اول : بعثت کرمانشاه، داروسازی و تاک ساری، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد، آراد بهمن آمل، شهرداری اردبیل 
گروه دوم: برق شیراز، فولاد یزد، ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، بهمن اهواز، گهر زاگرس درود، توحید بوشهر
گروه سوم: گیتی پسند اصفهان، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران، ابتکار بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، کاسپین قزوین، شهرداری نوشهر، پتوی لاله اصفهان
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با هدایت عباس آقایی و کمک علیرضا مرادی و جعفر شاد افروز و سرپرستی محمدرضا پارسای خطیبی در این مسابقات حضور دارد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر