جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 6 14
2 تراکتور 6 14
3 شهر خودرو 6 13
4 صنعت نفت آبادان 6 11
5 نساجی مازندران 6 9
6 فولاد 6 9
7 پرسپولیس 6 9
8 نفت‌ مسجدسلیمان 6 8
9 سایپا 6 7
10 ماشین‌سازی‌تبریز 6 7
11 استقلال 6 6
12 پارس جنوبی جم 6 6
13 پیکان 6 5
14 ذوب آهن 6 4
15 گل گهرسیرجان 6 3
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 6 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهید وطنی
جمعه 12 مهر 1398
ساعت : 17:00
نساجی مازندران
ماشین سازی
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
استادیوم بنیان دیزل
دوشنبه 28 مهر 98
ساعت : ساعت 16
ماشین سازی
فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - فولاد خوزستان
برد ماشین‌سازی16 (84%)
تساوی2 (11%)
برد فولاد خوزستان1 (5%)
تساوی شاگردان عباس آقایی در دربی امیدهای تبریز 1394-09-18 | 11:03

تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز در هفته نخست لیگ دسته اول به تساوی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور امروز – چهارشنبه 18 آذر – برگزار شد و در همین چارچوب گسترش فولاد تبریز از ساعت 13:30 ، در زمین فوتبال شیخ محمد خیابانی (مشعل) پذیرای همشهری خود شهرداری تبریز بود.
شاگردان عباس آقایی علیرغم نمایش قابل قبول در این دیدار، با تساوی بدون گل مقابل حریف خود بازی را به پایان رساندند.
شاهین محمودی، مهدی بامداد، سعید صادقی، علی علیزاده ( تعویض: اسماعیل جوانی) ، محمد سراجی ، حسین ناصری، سیامک رضایی، احمد شیبانی(شاهرخ کدخدایی)، توحید قنبری(سید وحید سیدی)، سپهر نسترن و سعید اکبری ترکیب امیدهای گسترش فولاد در این دیدار را تشکیل می دادند.
گفتنی ست در هفته دوم لیگ دسته اول کشور، گسترش فولاد تبریز – چهارشنبه 25 آذر در ساری میهمان داروسازی و تاک خواهد بود.
لازم به یادآوری ست، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید های کشور در سه گروه ( دو گروه هشت تیمی و یک گروه هفت تیمی) برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی این رقابت های، تیم های آخر هر گروه به لیگ مناطق سقوط می کنند و دو تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد. همچنین از بین شش تیم صعود کرده به دور نهایی پس از برگزاری مسابقات مجتمع و دوره ای، دو تیم به لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور صعود می کند.
شایان ذکر است، گروه بندی رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه های کشور به صورت زیر است:
گروه اول : بعثت کرمانشاه، داروسازی و تاک ساری، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد، آراد بهمن آمل، شهرداری اردبیل 
گروه دوم: برق شیراز، فولاد یزد، ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، بهمن اهواز، گهر زاگرس درود، توحید بوشهر
گروه سوم: گیتی پسند اصفهان، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران، ابتکار بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، کاسپین قزوین، شهرداری نوشهر، پتوی لاله اصفهان
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با هدایت عباس آقایی و کمک علیرضا مرادی و جعفر شاد افروز و سرپرستی محمدرضا پارسای خطیبی در این مسابقات حضور خواهد داشت.

عملیات
کلوب
ارسال نظر