جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 27 63
2 استقلال 27 48
3 تراکتور 27 46
4 سپاهان 27 45
5 شهر خودرو 27 44
6 فولاد 26 43
7 صنعت نفت آبادان 27 38
8 نفت‌ مسجدسلیمان 26 34
9 نساجی مازندران 27 33
10 سایپا 27 27
11 ماشین‌سازی‌تبریز 27 27
12 ذوب آهن 27 26
13 گل گهرسیرجان 27 26
14 پارس جنوبی جم 27 25
15 پیکان 27 24
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 27 21
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
پاس قوامین
جمعه 10 مرداد 1399
ساعت : 20:45
سایپا
ماشین سازی
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی12 (86%)
تساوی1 (7%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (7%)
نشست خبری قبل بازی ماشین سازی- تراکتور 
خطیبی: از بازیکنانم ممنونم؛ چون روحی بزرگی دارند 98-09-17|17:01

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از عملکرد بازیکنانش در فصل جاری تمجید کرد.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل تراکتور، با بیان اینکه امیدوارم بازی فردا یک دیدار تماشاگرپسند و فوتبالی باشد تا کسانی که برای تماشای بازی به ورزشگاه می‌آیند از بازی لذت ببرند، اظهار داشت: تیم ما برای بازی فردا شرایط خوبی دارد و در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده‌ایم. بازیکنان‌مان سنگ تمام گذاشتند و عالی کار کردند. آنها مسائل فنی را به نحو احسن رعایت می‌کنند و امیدوارم این روند را در مسابقات ادامه دهند.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با تاکید بر اینکه بازیکنانش روحی بزرگی دارند، افزود: از آنها خواسته‌ام که همیشه این روحیه را حفظ کنند و امیدوارم فردا بازی زیبایی را از سوی ماشین‌سازی شاهد باشید.
خطیبی در ادامه اظهاراتش خاطرنشان کرد: در بازی فردا توجهی به مسائل دیگری نداریم. نه تنها در این بازی، بلکه در تمام بازی‌ها با بازیکنان صحبت کردیم براساس کار تاکتیکی بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه بدهیم. از هواداران دو تیم هم قدردانی می‌کنیم که وقتی صحبت از فوتبال خوب می‌شود، از ماشین‌سازی صحبت می‌شود و از تیم ما تمجید می‌کنند. هم ما در کادرفنی و هم بازیکنان خوب می‌‌دانیم که باید تکلیف‌مان را در ماشین‌سازی انجام دهیم. 

خطیبی درخصوص تقابل دو مربی بومی در بازی فردا گفت: ان‌شاءالله که خیر است و امیدوارم تمام آذربایجانی‌ها و تبریزی‌ها موفق باشند. همیشه آرزوی موفقیت کردم و من هم یک تبریزی و آذربایجانی هستم و غیرت و تعصب در خون من است. همیشه نسبت به زادگاهم تعصب داشتم و امیدوارم روزی یکی از تیم‌های این شهر به قهرمانی در لیگ برتر برسد و در آسیا هم به قهرمانی دست یابد. این را 10، 15 سال پیش گفتم که هیچ آرزویی غیر از این ندارم و در فوتبال به هر چیزی که می‌خواستم، رسیده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره هواداران دو تیم و انتظار آنها از بازی فردا گفت: در مورد هواداران هم باید بگویم که مردم تبریز و آذربایجان واقعاً فوتبال را می‌فهمند و اینکه می‌خواهند از فوتبال این شهر حمایت کنند، نشان‌دهنده این است که فوتبال را می‌فهمند. تیم ماشین‌سازی واقعاً فوتبال بازی می‌کند. دوست دارم تبریزی‌ها همیشه سربلند باشند، تمام تیم‌هایی که در لیگ برتر، لیگ دسته اول یا دوم و سوم حضور دارند. امیدوارم در فوتبال آذربایجان یک روز تیمی قهرمان و تیمی دیگر نایب قهرمان شود یا تیمی در لیگ برتر و تیم دیگر در لیگ دسته اول قهرمان شود. اگر درست برنامه‌ریزی کنیم، این اتفاق قطعاً رخ می‌دهد. بازی فردا دیداری است که باید تمرکز کنیم و بدانید در این دو سه روز با بازیکنان صحبت کردیم و خواسته‌ایم روی بازی تمرکز داشته باشند.
رسول خطیبی با اشاره به امتیازگیری مطلوب تیمش در بازی‌های خانگی، تاکید کرد: باید روند خودمان را که دو برد و سه مساوی بوده، ادامه بدهیم، چون از لحاظ امتیازگیری در صدر جدول بازی‌های خانگی بودیم و بعد از ما تیم‌های مدعی قرار دارند. این بزرگی تیم من را نشان می‌دهد و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره عدم استقبال تماشاگران از دو بازی قبلی تیم‌های تبریزی گفت: فردا تماشاگران حتماً به ورزشگاه می‌آیند. امیدوارم از لحاظ فوتبالی، بازی برای تماشاگران دلچسب باشد و شاهد حاشیه نباشیم. البته همیشه این‌طور بوده است و امیدوارم بتوانیم تفکرات‌مان را در زمین پیاده کنیم و فردا هر چقدر بیشتر موقعیت داشته باشیم بازی زیباتر می‌شود.

وی در مورد غایبان تیمش اظهار داشت: ما دو بازیکن مصدوم و دو محروم داریم. زارعی و اسلامی‌خواه بازیکنان محروم ما هستند و باید ببینیم شرایط مصدومان ما چگونه است.

خطیبی راجع به اینکه ماشین‌سازی یکی از تیم‌های پرهوادار است، اما چرا تماشاگران این تیم استقبال ندارند، گفت: ما در بازی‌های قبلی با نمایشی که داشتیم، استقبال خوبی از دیدارهای‌مان صورت گرفت. در بازی با سایپا و ذوب‌آهن، تماشاگران خوبی به ورزشگاه آمدند و بازیکنان هم روحیه خوبی داشتند. وقتی آنها به ورزشگاه می‌آیند بازیکنان انگیزه می‌گیرند و امیدوارم با حضور پرشور هواداران، بازی خوبی را از سوی تیم‌مان شاهد باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا به هدف‌تان از ابتدای لیگ رسیده‌اید یا نه؟»، خاطرنشان کرد: به هدف‌مان رسیده‌ایم، اما می‌خواهیم زیباتر بازی کنیم و تلاش خواهیم کرد در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیریم. مطمئناً با گرفتن بازیکنان جدید کیفیت تیم و نتایج بهتری از تیم ما خواهید دید.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره اینکه آیا بازیکن نامی می‌گیرد یا دنبال بازیکنان گمنام می‌رود، گفت: انگیزه بهترین موضوع در فوتبال است. بازیکنان باید انگیزه لازم را برای بازی کردن داشته باشند. باید بازیکنانی را جذب کنیم که انگیزه داشته باشند.

عملیات
کلوب
ارسال نظر