اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّه
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 شهر خودرو 3 9
2 سپاهان 3 7
3 سایپا 3 7
4 پرسپولیس 3 6
5 تراکتور 3 5
6 نساجی مازندران 3 4
7 صنعت نفت آبادان 3 4
8 گل گهرسیرجان 3 3
9 نفت‌ مسجدسلیمان 3 3
10 ماشین‌سازی‌تبریز 3 3
11 استقلال 3 2
12 ذوب آهن 3 2
13 پارس جنوبی جم 3 2
14 فولاد 3 2
15 پیکان 3 1
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 3 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
شنبه 23 شهریور
ساعت : 19:00
ماشین سازی
شهر خودرو
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
--
جمعه 29 شهریور
ساعت : 19:30
پیکان
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - پیکان
برد ماشین‌سازی8 (80%)
تساوی1 (10%)
برد پیکان1 (10%)
نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی - پدیده
مهاجری: با تمامی توان برای برد تلاش می کنیم 98-02-25|18:02

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: اگر تمرکز بازی های قبلی را داشته باشیم مقابل پدیده به برتری می رسیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی مقابل پدیده شهر خودرو با بیان اینکه فردا آخرین بازی فصل است و امیدوارم ضمن ارائه بازی خوب، سه امتیاز را کسب کنیم، اظهار داشت: مشکل ما مصدومیت جزئی چند بازیکن بود که کادر پزشکی تلاش کردند آنها در لیست 18 نفره قرار بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: فردا مقا بل تیمی قرار می گیریم که تا بدین جای مسابقات قدرتمند نشان داده، با این حال ما اگر دقت و تمرکز بازی‌های گذشته را داشته باشیم، می‌توانیم نتیجه خوبی را بگیریم.

مهاجری با تاکید بر اینکه هفته گذشته هم بازی خوبی برابر پرسپولیس انجام دادیم، عنوان داشت: در این مدت روی مسائل روحی - روانی کار کردیم تا با تمرکز گام به مسابقه فردا بگذاریم وانشالله با کسب برتری، پایانی خوشی را در فصل هجدهم رقم بزنیم.

وی در مورد نتایج تیمش و اینکه فردا می‌توانند به مانند بازی با پرسپولیس نتیجه خوبی بگیرند، گفت: این بازی مثل سایر بازی‌ها مهم است. نمی‌توانیم بگوییم کدام بازی مهم‌تر است. ما سعی کرده‌ایم با توجه به بضاعت‌مان نتیجه بگیریم. فردا هم سعی می‌کنیم لیگ را با نتیجه‌ای خوب تمام کنیم. از تماشاگران تبریزی نیز به خاطر حمایت‌شان تشکر می‌کنم. ما در ورزشگاه بنیان دیزل چیزی جز تشویق و حمایت ندیدم.

مهاجری راجع به کنار گذاشتن چند بازیکن و بازگشت آنها به تمرینات گفت: سعی کردیم با بازیکنانی که داریم لیگ را تمام کنیم، اما قبل از بازی با پرسپولیس یکسری مسائل پیش آمد. ضمن اینکه هجمه‌هایی علیه ما به وجود آوردند. در نهایت مجبور شدیم تصمیم انضباطی بگیریم. فردا با همان بازیکنانی که در بازی با پرسپولیس داشتیم، به میدان می‌رویم و امیدواریم لیگ را به خوبی به پایان برسانیم.

وی در رابطه با تمدید قراردادش برای فصل آینده تصریح کرد: یکسری مسائل را باشگاه باید بگوید. مواردی را که برای همکاری با باشگاه وجود دارد، عنوان کرده‌ایم. انتظارات برای فصل آینده بیشتر است و باید نقاط ضعف را پوشش دهیم. باشگاه ماشین‌سازی تیمی با هزینه متوسط است که این هم سیاست باشگاه است. ما باید به سمت بومی‌سازی برویم، اما زمانی که نیاز به تقویت باشد، سراغ بازیکنان دیگر می‌رویم. 70، 80 درصد بازیکنان با ما قرارداد دارند و پس از بازی فردا می‌توانیم جمع‌بندی کنیم. بازی فردا می‌تواند برای ما و فوتبال آذربایجان حساس باشد، بنابراین با تمرکز می‌خواهیم به دیدار فردا فکر کنیم.

مهاجری در ادامه اضافه کرد: من قبلاً با تیم پدیده کار کرده‌ام، در سیاه‌جامگان و ابومسلم نیز حضور داشته‌ام، اما الان در ماشین‌سازی هستم و به این تیم تعهد دارم و همه تمرکزم برای تیم خودم است. پدیده فصل را خوب شروع کرد و خوب ادامه داده، همین مسئله کار ما را سخت می‌کند. پدیده تیم شایسته‌ای است. این موضوع تنها نظر من نیست، نظر کارشناسان است. حمایت هواداران مشهدی هم خوب بوده است که کمتر این مسئله را دیده بودیم. ما تلاش می‌کنیم خودمان بهترین نتیجه را کسب کنیم. ما با تمام توان، موجودی و تمرکز به بازی می‌رویم تا از حق‌مان دفاع کنیم.

وی ادامه داد: شغل ما مربیگری است و سال‌ها در تیم‌های مختلف بوده‌ایم. این رویارویی‌ها در فوتبال همیشه بوده است. به اعتقادمان پایبند هستم و با همه‌ی احترام برای پدیده، با تمام توان بازی کرده تا از اعتبارمان دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره عملکرد تیمش عنوان کرد: فصل پرفرازونشیبی بود. وقتی از هفته هشتم تیم را تحویل بگیرید، شرایط سخت خواهد بود. پیش از اینکه به هفته‌های پایانی برسیم، بقای‌مان را حفظ کردیم. ما روزهای خوب و پرفشاری را تجربه کردیم و فردا هم امیدوارم لیگ را خوب به پایان برسانیم. برای دیدار فردا محرومی نداریم، اما احمد مهدی‌زاده با مصدومیت مواجه است و کادر پزشکی نظرش را امروز خواهد داد. رضا خالقی‌فر هم برای بازی فردا نیست.

یادآور می شود، دیدار تیم های ماشین سازی و پدیده از سری رقابت های هفته سی ام (پایانی) لیگ برتر فردا از ساعت 21:30 در استادیوم بنیان دیزل برگزار می شود.

عملیات
کلوب
ارسال نظر