اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّه
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 شهر خودرو 3 9
2 سپاهان 3 7
3 سایپا 3 7
4 پرسپولیس 3 6
5 تراکتور 3 5
6 نساجی مازندران 3 4
7 صنعت نفت آبادان 3 4
8 گل گهرسیرجان 3 3
9 نفت‌ مسجدسلیمان 3 3
10 ماشین‌سازی‌تبریز 3 3
11 استقلال 3 2
12 ذوب آهن 3 2
13 پارس جنوبی جم 3 2
14 فولاد 3 2
15 پیکان 3 1
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 3 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
شنبه 23 شهریور
ساعت : 19:00
ماشین سازی
شهر خودرو
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
--
جمعه 29 شهریور
ساعت : 19:30
پیکان
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - پیکان
برد ماشین‌سازی8 (80%)
تساوی1 (10%)
برد پیکان1 (10%)
در گفتگو با چهار بازیکن ماشین سازی مطرح شد؛
سبزقباها به دنبال دفاع از حیثیت و اعتبار فوتبال تبریز 98-02-18|11:01

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در چاچوب مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر، شنبه هفته آینده – 21 اردیبهشت -  در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس می رود.

نتیجه بازی پرسپولیس و ماشین سازی در تعیین سرنوشت قهرمان لیگ نقش دارد و از این رو سبزقباهای فوتبال تبریز برای دفاع از حیثیت و اعتبار خود انگیزه زیادی برای کسب نتیجه در این دیدار دارند.

در ادامه به گزیده‌ای از اظهارات چهار تن از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی درخصوص بازی پیش رو مقابل پرسپولیس اشاره می کنیم.

 

معبودی: از پرسپولیس و پدیده امتیاز می‌خواهیم

هافبک ماشین سازی معتقد است که تیمش برای کسب نتیجه در دو هفته پایانی انگیزه های خاص خودش را دارد.

عزیز معبودی درخصوص شرایط تیم فوتبال ماشین سازی گفت: شاید خیلی ها عنوان کنند که ماشین سازی برد و باخت برایش در هفته های پایانی فرقی ندارد. در تیم اما چنین جوی وجود ندارد و انگیزه کافی برای کسب نتیجه داریم. ما تلاش می کنیم که در پایان فصل بهترین رتبه ممکن را به دست بیاوریم. تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد تا اگر یک درصد هم امکان ارتقای رتبه مان در جدول وجود داشته باشد این امر را محقق کنیم.

 هافبک تیم ماشین سازی در مورد بازی های پیش رو اظهار داشت: از شانس ما، بازی های پایانی مان با تیم های بالای جدول افتاده است. در نیم فصل اول فشار زیادی را بابت این مساله متحمل شدیم. اکنون نیز چنین فشاری را دوباره تجربه می کنیم. متاسفانه مقابل استقلال و سپاهان با وجود شایستگی هایی که داشتیم شکست خوردیم. پرسپولیس و پدیده به عنوان حریفان بعدی مان، تیم های بسیار قدرتمندی هستند و کار سختی مقابل شان خواهیم داشت. می دانیم که نتایج بازی هایمان می تواند سرنوشت قهرمانی و سهمیه را برای تیم های دیگر تعیین کند. بر همین اساس سعی خواهیم کرد از تمام توان خودمان استفاده کنیم تا بهانه دست بعضی ها نداده و حرف و حدیثی پشت مان به وجود نیاید.
 

***

 احمدرضا زنده‌روح : با تمام توان پا به آزادی خواهیم گذاشت

هافبک سبزپوشان نسبت به کسب نتیجه مقابل پرسپولیس ابراز امیدواری کرد.

احمدرضا زنده‌روح درباره دیدار هفته آینده تیمشان مقابل پرسپولیس عنوان کرد: مشخص است که پرسپولیس با تمام توان خود و با هوادارانش می آید تا سه امتیاز را بگیرد و خود را برای قهرمانی آماده کند. تیم ما هم مطمئنا همانند بازی های اخیر و بازی‌های که در عین اینکه خوب بازی کردیم اما بدشانس بودیم، با تمام توان پا به آزادی خواهد گذاشت. خیلی هم امیدواریم که آنجا کار بزرگی بتوانیم انجام دهیم.

 ***

 خرم‌الحسینی: مقابل پرسپولیس با تمامی توان بازی می کنیم

بازیکن جوان سبزپوشان می گوید برای شخصیت خودشان بازی می کنند.

سید محمد خرم‌الحسینی " درباره دیدار هفته آینده تیم ماشین سازی مقابل پرسپولیس عنوان کرد: بازی با پرسپولیس همانند بازی با سپاهان برایمان مهم است، البته ما که نه سقوط خواهیم کرد و نه می توانیم سهمیه بگیریم ولی برای آبروی خودمان هم که شده باید از جانمان مایه بگذاریم. فکر می کنم این بازی، بازی سرنوشت سازی برای پرسپولیس باشد و با تمام قوا برای بهترین نتیجه بازی کنند چرا که اگر برنده شوند، قهرمانیشان با یک مساوی در بازی آخر هم قطعی می شود ولی ما هم‌همان طور که گفتم جوری تمرین می کنیم تا بهترین نتیجه و بهترین بازی را مقابل پرسپولیس داشته باشیم. همانند بازی های قبل مقابل سپاهان و استقلال که بچه ها کم کاری نکردند این بازی هم با تمام توان بازی خواهیم کرد تا دل هوادارانمان شاد شود.

***

 علوان‌زاده: بازیکنان‌مان برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی دارند

 مهاجم تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت:‌ همه می‌دانند پرسپولیس تیم خوبی است اما ما برای امتیاز گرفتن به ورزشگاه آزادی می‌رویم.

احسان علوان‌زاده ، در خصوص شرایط تیم ماشین‌سازی پیش از بازی مقابل صدرنشین لیگ گفت: در هفته گذشته باخت بدی مقابل سپاهان داشتیم اما خدا را شکر تیم در حال حاضر شرایط خوبی دارد. بچه‌های تیم تمرینات را با انگیزه شروع کرده‌اند و روحیه خوبی دارند. پرسپولیس تیم خوبی است و ما باید مقابل این تیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم. کارمان سخت است، اما بازیکنان ما برای این بازی انگیزه زیادی دارند. به دنبال این هستیم که توانایی‌های خودمان را نشان بدهیم و حداقل امتیاز را در این بازی به دست بیاوریم.

علوان‌زاده در مورد تقابل با تیم سابقش و اینکه متاسفانه مرسوم شده حرف و حدیث‌هایی به این خاطر مطرح شود، گفت: من در بازی قبل به خاطر مصدومیت بازی نکردم اما اگر در این هفته فرصت بازی پیدا کنم، تمام تلاشم را به کار می‌گیرم. من نان و نمک ماشین‌سازی را می‌خورم و کار خوبی نیست که مقابل تیم سابقم کم‌کاری کنم. من بازیکن ماشین‌سازی هستم و از این باشگاه پول می‌گیرم. امیدوارم بتوانم توانایی‌های خودم را مقابل پرسپولیس به نمایش بگذارم و بهترین بازی خودم را انجام بدهم.

مهاجم ماشین‌سازان در مورد این‌که آنها می‌توانند روی سرنوشت قهرمانی تأثیر بگذارند، گفت: ما در این دو هفته با دو تیم مدعی پرسپولیس و پدیده بازی داریم. تیم‌مان خوب است و فقط در بازی‌ها بدشانسی می‌آوریم. در بازی مقابل پرسپولیس هم با تمام توانمان حاضر می‌شویم و ان‌شاءالله که بتوانیم امتیاز بگیریم. بازی کردن مقابل پرسپولیس و در ورزشگاه خانگی این تیم کار سختی است اما باید برای آبرو و حیثیت خودمان بازی کنیم. کم‌کاری برایمان معنا ندارد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر