جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتور 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب21 (31%)
متوسط25 (37%)
ضعیف22 (32%)
نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی – نساجی مازندران
مهاجری: امتیاز حساسی را از دست دادیم؛ امیدوارم جبران کنیم 98-01-22|20:22

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز عدم تمرکز در ضربات آخر و استفاده نکردن از توپ های سوم را عامل ناکامی مقابل نساجی عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، محمدرضا مهاجری در  نشست خبری بعد از بازی  مقابل تیم فوتبال  نساجی مازندران با بیان اینکه مشخص بود که حریف به دنبال یک بازی بسته خواهد بود، اظهار داشت: در این شرایط کار برای ما کمی سخت شد اما در نیمه اول توانستیم وارد لایه‌های دفاعی این تیم شویم. با این حال از این فرصت‌ها استفاده نکردیم.

مهاجری در ادامه افزود: نساجی یک موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ما نداشت، اما ما باید از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و اینگونه بازی‌ها را ببریم. حساسیت بازی به خاطر نزدیکی دو تیم در جدول و نیز نداشتن تمرکز در ضربات آخر، باعث شد که امروز امتیازات حساسی را از دست بدهیم.

سرمربی ماشین‌سازی با تاکید بر اینکه انتظار داشت شاگردانش در ضربات آخر بهتر عمل کنند، اضافه کرد: اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، شرایط فرق می‌کرد. خوشحالم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم، اما ناراحتی ما این است که نتوانستیم دروازه حریف را باز و بازیکنان تعویضی را با شرایط زمین منطبق کنیم. امیدوارم در آینده نتایج بهتری بگیریم.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه اول خوب بازی کرد، اظهار داشت: در نیمه دوم، شکل بازی نساجی کمی تغییر کرد و انتظارات ما از تعویض‌ها و تغییر تاکتیک نیز عملی نشد. نساجی در 6،5 دقیقه آخر متمرکزتر دفاع کرد و این در شرایط بازی تأثیرگذار بود.

مهاجری درباره اینکه جلالی گفته خط حمله دو تیم زور گل زدن نداشتند، خاطرنشان کرد: من برای نساجی و جلالی که همیشه بزرگ ما بوده، احترام قائلم، اما ما دو، سه بار به دروازه حریف رسیدیم که نساجی در این امر ناموفق بود.

وی افزود: خط هافبک و دفاع ما عملکرد خوبی داشتند. باید به خوبی توپ را از دفاع به حمله منتقل کنیم. ما تغییر تاکتیک هم دادیم، اما نتوانستیم از تعویض‌های خود بهتر استفاده کنیم. در دقایق آخر یک موقعیت گلزنی خطرناک روی ضربه سر بازیکن‌مان داشتیم که لک توپ را به خوبی کنترل کرد.

مهاجری با اشارهخ اینکه ما سیستم تیم را به 2-4-4 تغییر دادیم که از کناره‌ها استفاده کنیم، یادآور شد: وقتی سیدی را به زمین می‌آوریم و فرید کریمی را در زمین داریم، باید از ارسال‌ها استفاده کنیم. احسان تأییدی هم در جایی قرار گرفت که از این توپ‌ها استفاده کند. اگر قرار است بازی مستقیم ارائه کنیم، باید توپ‌های سوم را در اختیار بگیریم، اما بین بازیکنان ما فاصله افتاد و باعث شد توپ سوم به تیم حریف برسد.
مهاجری درباره قضاوت کوپال ناظمی در این مسابقه تصریح کرد: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. شاید آنها در چند صحنه اشتباه داشتند، اما این اشتباهات تأثیرگذار نبود.

یاد آور می شود، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز امروز در چارچوب مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران با نتیجه صفر-صفر متوقف شد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر