جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 21 47
2 سپاهان 21 37
3 تراکتور 21 37
4 استقلال 20 36
5 شهر خودرو 21 35
6 فولاد 20 33
7 صنعت نفت آبادان 21 33
8 نفت‌ مسجدسلیمان 21 28
9 ماشین‌سازی‌تبریز 21 24
10 نساجی مازندران 21 23
11 ذوب آهن 21 22
12 پارس جنوبی جم 21 20
13 گل گهرسیرجان 21 19
14 سایپا 21 19
15 شاهین شهرداری‌بوشهر 21 16
16 پیکان 21 15
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم شهید سپهبد قاسم سلیمانی
پنج شنبه 8 اسفند
ساعت : ساعت 15:30
ماشین سازی
نساجی مازندران
 
 
0
:
3


بازی پیش رو
ورزشگاه اهواز
پنج شنبه 15 اسفند
ساعت : 17:00
فولاد
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین‌سازی‌تبریز - فولاد
برد ماشین سازی تبریز14 (67%)
تساوی6 (29%)
برد فولاد1 (5%)
پیروزی شاگردان عباس آقایی مقابل شهرداری ارومیه 1394-10-27 | 14:26

تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ دسته اول به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، دیدار معوقه از هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور بین تیم های شهرداری ارومیه و گسترش فولاد تبریز ، امروز – یکشنبه 27دی–از ساعت 14 برگزار شد و با نتیجه دو – یک به سود میهمان خاتمه یافت..
امیدهای گسترش فولاد تبریز که امروز با ترکیب، شاهین محمودی، مهدی بامداد، سعید صادقی، محمد سراجی ، حسین ناصری، سیامک عذاری، مهدی بابازاده، امیر حاجی زاده، احمد شعبانی، سپهر نسترن و سعید اکبری مقابل تیم شهرداری ارومیه قرار گرفته بودند، با دو گل سعید صادقی به پیروزی رسیدند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار بیرون از خانه را از آن خود کردند.
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با این برد، 9 امتیازی شدند و در رده دوم گروه اول لیگ دسته یک قرار گرفتند.
لازم به یادآوری ست، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید های کشور در سه گروه ( دو گروه هشت تیمی و یک گروه هفت تیمی) برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی این رقابت های، تیم های آخر هر گروه به لیگ مناطق سقوط می کنند و دو تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد. همچنین از بین شش تیم صعود کرده به دور نهایی پس از برگزاری مسابقات مجتمع و دوره ای، دو تیم به لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور صعود می کند.
شایان ذکر است، گروه بندی رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه های کشور به صورت زیر است:
گروه اول : بعثت کرمانشاه، داروسازی و تاک ساری، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد، آراد بهمن آمل، شهرداری اردبیل
گروه دوم: برق شیراز، فولاد یزد، ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، بهمن اهواز، گهر زاگرس درود، توحید بوشهر
گروه سوم: گیتی پسند اصفهان، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران، ابتکار بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، کاسپین قزوین، شهرداری نوشهر، پتوی لاله اصفهان
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با هدایت عباس آقایی و کمک علیرضا مرادی و جعفر شاد افروز و سرپرستی محمدرضا پارسای خطیبی در این مسابقات حضور دارد

عملیات
کلوب
ارسال نظر