جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 شهر خودرو 10 23
2 سپاهان 10 22
3 پرسپولیس 10 19
4 استقلال 10 18
5 تراکتور 10 17
6 فولاد 10 16
7 صنعت نفت آبادان 10 16
8 نفت‌ مسجدسلیمان 10 14
9 پیکان 10 12
10 ماشین‌سازی‌تبریز 10 12
11 نساجی مازندران 10 11
12 سایپا 10 9
13 پارس جنوبی جم 10 8
14 ذوب آهن 10 7
15 گل گهرسیرجان 10 5
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 10 2
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
جمعه 17 آبان
ساعت : 15
ماشین سازی
ذوب آهن
 
 
2
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه امام علی (ع)
پنح شنبه 30 آبان
ساعت : ساعت 15:30
گل گهرسیرجان
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی گل گهر سیرجان- ماشین سازی
برد ماشین سازی32 (82%)
تساوی2 (5%)
برد گل گهر سیرجان5 (13%)
تقابل امیدهای گسترش فولاد تبریز با شهرداری اردبیل 1394-11-01 | 14:10

تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز، فردا به مصاف تیم شهرداری اردبیل می رود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، یاران عباس آقایی، از سری مسابقات هفته ششم لیگ دسته اول امید های کشور، فردا – جمعه 2 بهمن – از ساعت 13:30 در زمین فوتبال شیخ محمد خیابانی، میزبان تیم شهرداری اردبیل خواهند بود.
تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز، یکشنبه گذشته، 27 دی، در چارچوب دیدار معوقه از هفته پنجم لیگ دسته اول، موفق به پیروزی در خانه شهرداری ارومیه شد.
امیدهای آبی پوش تبریز، تاکنون با کسب 9 امتیاز، بعد از تیم شهرداری مهاباد در رده دوم گروه یک مسابقات لیگ دسته اول امیدهای کشور قرار دارد.
لازم به یادآوری ست، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید های کشور در سه گروه ( دو گروه هشت تیمی و یک گروه هفت تیمی) برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی این رقابت های، تیم های آخر هر گروه به لیگ مناطق سقوط می کنند و دو تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد. همچنین از بین شش تیم صعود کرده به دور نهایی پس از برگزاری مسابقات مجتمع و دوره ای، دو تیم به لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور صعود می کند.
شایان ذکر است، گروه بندی رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه های کشور به صورت زیر است:
گروه اول : بعثت کرمانشاه، داروسازی و تاک ساری، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد، آراد بهمن آمل، شهرداری اردبیل
گروه دوم: برق شیراز، فولاد یزد، ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، بهمن اهواز، گهر زاگرس درود، توحید بوشهر
گروه سوم: گیتی پسند اصفهان، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران، ابتکار بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، کاسپین قزوین، شهرداری نوشهر، پتوی لاله اصفهان
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با هدایت عباس آقایی و کمک علیرضا مرادی و جعفر شاد افروز و سرپرستی محمدرضا پارسای خطیبی در این مسابقات حضور دارد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر