جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (24%)
متوسط41 (44%)
ضعیف30 (32%)
نشست خبری بعد از بازی پارس جنوبی - ماشین سازی
مهاجری: خیلی تلاش کردیم و شایسته صعود بودیم 1397-07-14| 20:56

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی، شاگردانش را شایسته کسب پیروزی و صعود به جمع هشت تیم جام حذفی قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ور زشی ماشین سازی تبریز، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از کسب پیروزی مقابل پارس جنوبی جم و صعود به جمع  هشت تیم  پایانی جام حذفی، با بیان اینکه بازی پرفشار و سنگین و زیبایی را شاهد بودیم، افزود: ما برای این بازی خیلی زحمت کشیده بودیم و بدون اغراق بچه‌هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریرز در ادامه اضافه کرد: به تیم پارس هم خسته‌نباشید می‌گویم و تلاش کردند. فوتبال هست و یک طرف می‌برد و یک‌طرف هم می‌بازد.با کمبود شدید بازیکن بازی کردیم و لطف خدا هم شامل حالمان شد.

مهاجری در واکنش به حواشی ایجاد  شده در رابطه با شادی گل شاگردانش، خاطرنشان کرد: من فکر نمی‌کنم شادی با حرفه‌ای بودن مغایرت داشته باشد. من بابت گلی که بچه‌هایمان به ثمر رساندند خوشحالی کردم. اگر بابت خوشحالی من مشکلی به وجود آمده من عذرخواهی می‌کنم. ما به این برد نیاز داشتیم و با زحمت به این پیروزی رسیدیم.

رضا مهاجری با تاکید بر اینکه پارس جنوبی جم، تیم شایسته‌ای بود، بیان داشت: ما در این بازی با بازیکن دماغ شکسته هم بازی کردیم. به خاطر خوشحالی من برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید. من هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که بخواهم به هواداران تیمی بی‌احترامی کنم.

وی در ادامه افزود: من معتقدم که تماشاگران جمی قابل تقدیر و ستایش است. فوتبال شادابی و نشاط را به این شهر آورده است و امیدوارم که از این تیم حمایت کنند تا به سرنوشت تیم‌های دیگر دچار نشوند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه تیمش یک حد توان و پتانسیلی دارد، تصریح کرد: این تیم با تمام احترامی که برای آقای کریمی قائلم عجولانه بسته شد و بازیکنان‌مان کامل نیستند. در نیمه اول فوتبال خوبی بازی کردیم ولی در ادامه بازی پارس جنوبی ما را وادار کرد که نحوه بازی‌مان عوض شود.

شایان ذکر است تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم پارس جنوبی را در جم با نتیجه دو-یک شکست داد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر