هواپیمایی آتا
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 15 31
2 پرسپولیس 15 31
3 سپاهان 14 30
4 تراکتورسازی 15 26
5 استقلال 15 25
6 پارس جنوبی جم 15 19
7 فولاد 15 18
8 سایپا 15 17
9 پیکان 15 16
10 نساجی مازندران 15 16
11 صنعت نفت آبادان 15 16
12 نفت‌ مسجدسلیمان 15 15
13 ماشین‌سازی‌تبریز 15 14
14 ذوب آهن 15 13
15 سپیدرود رشت 15 10
16 استقلال خوزستان 14 5
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم امام رضا مشهد
جمعه 16 آذر 1397
ساعت : 17:00
پدیده
ماشین سازی
 
 
2
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی پدیده مشهد - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
1- برد پدیده10 (48%)
2- مساوی1 (5%)
3- برد ماشین سازی10 (48%)
نشست خبری بعد از بازی گسترش فولاد – سپاهان
کریمی: بازی در اختیار ما بود اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم 1396-12-11| 18:09

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تعویض های انجام شده در بازی مقابل سپاهان را اجباری قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فیروز کریمی سرمربی در نشست خبری بعد از بازی مقابل سپاهان با بیان اینکه فوتبالی که صد من یک غاز است، یک ریال هم نمی ارزد و صحبت کردن ندارد، اظهار داشت: این فوتبال یک ریال هم درآمد ندارد. حق پخش را به باشگاه ها بدهند تا مشکلات باشگاه ها تمام شود. در همه جای دنیا حق پخش می دهند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه افزود: طبیعی است که باشگاه‌ها در همه جای دنیا از تبلیغات و حق پخش پول می‌گیرند اما در ایران از این خبرها نیست. 

وی با تاکید بر اینکه هر دو تیم بازی خوبی را ارائه دادند، بیان داشت: سپاهان تیم خوبی است و فوتبال خوبی هم ارائه کرد. وقتی گل خوردیم چند بار تلاش کردیم نتیجه را عوض کنیم اما با وجود  اینکه تغییر تاکتیک هم دادیم اما نتوانستیم به گل برسیم.

کریمی اضافه کرد: هر کاری که ما انجام دادیم سپاهان هم انجام داد. به هر حال ابراهیم‌زاده یک مربی سرد و گرم چشیده است و کارش را خوب بلد است. هر دو تیم تلاش کردیم تا به گل برسیم وموقعیت‌هایی هم داشتیم اما ما نتوانستیم گل بزنیم.

فیروز کریمی با بیان اینکه دوست داشتیم امروز در این زمین توفیقی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: به باشگاه سپاهان تبریک می‌گویم، هر چند اما به هر حال سپاهان یک تیم قابل احترام است و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد چرا که این تیم لیاقت دارد. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ادامه مسابقات به جدول نگاه نمی‌کنیم، گفت: همه از ما انتظار دارند مردانه بازی کنیم و مطمئنا این مسئله هم وجود خواهد داشت. ما تلاش کردیم از حالت نتیجه نگرفتن خارج شویم اما در هفته‌های گذشته در هر بازی چند بازیکن را به دلیل مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداشتیم.

کریمی در ادامه افزود: در بازی امروز هم تعدادی مصدوم داشتیم. به دلیل نتایج ضعیف بازی‌های قبل تعدادی از بازیکنان هم جریمه شدند. امروز 6 بازیکن ما نبودند اما بازیکنان جوانی داشتیم که با انگیزه بازی کردند. ما مقابل هواداران خودی نتیجه نگرفتیم اما امروز مقابل تیم خوب سپاهان و مقابل 10هزار هوادار این تیم بازیکنانم خوب بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: بازیکن ما در همان ابتدای بازی از چند جا ضربه خورد و مصدوم شد. رضا خالقی‌فر از ناحیه بالای قوزک قسمتی از پایش کنده شد و وقتی او را به داور نشان دادیم داور گفت که این مسئله برای بازی قبل بوده است.

فیروز کریمی با بیان اینکه دو تعویض اجباری داشتیم و عزیز معبودی که روی او حساب زیادی کرده بودیم را در همان دقایق ابتدایی بازی به دلیل مصدومیت از دست دادیم، ابراز داشت: این در حالی است که روی او حساب زیادی کرده بودیم. به اجبار مجبور شدیم که یک دفاع وسط جای او بیاوریم و وقتی دیدیم این بازیکن دونده نیست سیستم تیم را 2-5-3 کردیم و نتیجه نداد و دوباره مجبور شدیم با سیستم 3-3-4 بازی کنیم.

وی ادامه داد: اینکه بازی در اختیار ما بود اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. نریمان جهان و بابایی هم غایب بودند که اگر بازی می‌کردند جزو بازیکنان تاثیرگذار ما به حساب می‌آمدند. البته در کل بازی خوبی انجام دادیم. 

کریمی درباره تعویض‌های اجباری در این بازی اظهار داشت: به هر حال تعویض در هر تیمی رخ می‌دهد و تعویض کردن تاثیر دارد. برخی اتفاقات را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. اما تعویض کردن برای تغییر سیستم است. قبول کنید تعویض یک بازیکن در همان ابتدای بازی تاثیرگذار است. به خصوص اینکه توانایی یک تیم محدود است و ما تعدادی از بازیکنان‌مان را هم نداشتیم. ما کجدار و مریز حمله می‌کردیم و در نهایت بازی را واگذار  می‌کردیم اما امیدوارم در بازی‌های بعد همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. 

سرمربی گسترش‌فولاد در مورد استقبال هواداران ذوب‌آهن از این تیم تصریح کرد: امروز آقای تابش با همکارانش به رختکن ما آمدند. روز گذشته هم از باشگاه سپاهان تماس گرفتند و گفتند که اگر هر کاری داشتید به ما بگویید. هر باشگاهی باید از این کارها انجام دهد. اصفهانی‌ها مردم قدرشناسی هستندو سال قبل هم که با تیم ذوب‌آهن بازی داشتیم هواداران سپاهان به فرودگاه آمده و از ما استقبال کردند. این بار اما برعکس شد. ارزش تماشاگران فهیم اصفهانی اینجا خودش را نشان می‌دهد. هواداران سپاهان و ذوب‌آهن رقیب نیستند و آنها یک منش پهلوانی دارند. مطمئنا اگر گذر آنها به ما بیفتد از خجالت‌شان درمی‌آییم. 

یادآور می شود، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در دیدار مقابل سپاهان با نتیجه یک-صفر مغلوب شد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر