جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 21 47
2 سپاهان 21 37
3 تراکتور 21 37
4 استقلال 20 36
5 شهر خودرو 21 35
6 فولاد 20 33
7 صنعت نفت آبادان 21 33
8 نفت‌ مسجدسلیمان 21 28
9 ماشین‌سازی‌تبریز 21 24
10 نساجی مازندران 21 23
11 ذوب آهن 21 22
12 پارس جنوبی جم 21 20
13 گل گهرسیرجان 21 19
14 سایپا 21 19
15 شاهین شهرداری‌بوشهر 21 16
16 پیکان 21 15
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم شهید سپهبد قاسم سلیمانی
پنج شنبه 8 اسفند
ساعت : ساعت 15:30
ماشین سازی
نساجی مازندران
 
 
0
:
3


بازی پیش رو
ورزشگاه اهواز
پنج شنبه 15 اسفند
ساعت : 17:00
فولاد
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین‌سازی‌تبریز - فولاد
برد ماشین سازی تبریز14 (67%)
تساوی6 (29%)
برد فولاد1 (5%)
صعود تیم امید گسترش فولاد به لیگ برتر هدف کوتاه مدت است
محمدیان: چشم اندازمان، پرورش بازیکن برای تیم بزرگسالان است 1396-11-17| 14:02

سرمربی تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز استفاده از پتانسیل تیم بزرگسالان را عامل موثر در موفقیت تیمش قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، عباس محمدیان پس از صعود امیدهای گسترش فولاد به مرحله دوم لیگ یک کشور با بیان اینکه بازیکنان سهمیه امید حاضر در تیم بزرگسالان اهرمی موثر در ترکیب تیم امید هستند، اظهار داشت: حدود 10 بازیکن تیم ما در اختیار تیم بزرگسالان گسترش فولاد هستند و چشم انداز تیم امید تامین نیاز بزرگسالان است.

سرمربی تیم فوتبال امید گسترش فولاد ضمن قدردانی از زحمات غلامحسین دین محمدی، بیان داشت: انتخاب بازیکنان و آماده سازی پیش فصل تیم بر عهده ایشان بود و من دو روز مانده به شروع مسابقات هدایت تیم را بر عهده گرفتم و بحمداله با تلاش بازیکنان و همکاری کادرفنی، توانستیم در اسرع وقت به شناخت متقابل و هماهنگی دست یابیم.

محمدیان با اشاره به حمایت های مدیریت باشگاه از تیم های پایه، تصریح کرد: فراهم کردن تدارکات لازم و تامین زمین مناسب برای انجام تمرینات مهم ترین اصل در موفقیت تیم های پایه است و خوشبختانه ما مشکل و مسأله ای از این بابت نداشتیم و جا دارد که از پشتیبانی مدیران باشگاه گسترش فولاد تشکر و قدردانی کنم.

وی درخصوص شرایط مسابقات فصل جاری لیگ یک امیدهای کشور، ابراز داشت: تیم های قدرتمندی در این دوره از رقابت ها حضور دارند و با توجه به اینکه اکثر حریفان ما تیم بزرگسالان در سطح لیگ برتر ندارند، با فراغت بیشتر و تمامی توان حاضر می شوند و در مقابل اکثر بازیکنان ما بعنوان سهمیه تیم امید در تیم بزرگسالان گسترش فولاد حضور دارند.

عباس محمدیان، تاثیر بسزای حضور دوبازیکن بزرگسالان در تیم امید را نمونه بارز استفاده بهینه از بازیکنان امید تیم بزرگسالان دانست و خاطر نشان کرد: خوشبختانه نگاه فیروز کریمی به تیم های پایه باشگاه بسیار خوب است و علیرغم مشغله کاری، چند بازی تیم امید را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داده و بر همین اساس همکاری قابل قبولی را باهم داشته ایم.

سرمربی تیم امید گسترش فولاد با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیم در مرحله دوم لیگ یک و صعود مقتدرانه به لیگ برتر، عنوان داشت: هدف کوتاه مدت ما رسیدن به سطح اول فوتبال امید های کشور است و چشم انداز مان را بر بازیکن سازی و تامین نیاز تیم بزرگسالان از طریق  استعدادهای بومی قرار داده ایم.

شایان ذکر است، تیم فوتبال امید گسترش فولاد طی مسابقات مرحله اول لیگ یک امید های کشور با کسب ۶ برد، ۲تساوی و ۲ باخت و مجموع امتیاز ۲۰ مقتدارانه راهی مرحله دوم شد.

زمان و شرایط برگزاری مسابقات مرحله دوم با حضور هشت تیم راه یافته، متعاقباً از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر