جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
جمعه 5 مرداد 97
ساعت : 20:00
گسترش فولاد
استقلال خوزستان
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
تختی آبادان
جمعه 12 مرداد
ساعت : 20:45
صنعت نفت
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب65 (30%)
متوسط113 (52%)
ضعیف39 (18%)
سیدی: توصیه های کادرفنی، گسترش فولاد را مقابل فولاد احیا کرد 1396-10-24| 09:55

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز معتقد است اگر توپ‌هایمان مقابل تیم فولاد خوزستان به گل تبدیل می‌شد، به راحتی می‌توانستیم حریفمان را شکست دهیم.

یوسف سیدی در خصوص تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان از هفته نوزدهم لیگ برترفوتبال اظهار داشت: در نیمه اول دیدار با فولاد، چندان نتوانستیم بازی خوبی انجام دهیم و به راحتی هم گل اول را دریافت کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم و با نکاتی که کادرفنی در رختکن به بازیکنان گوش‌زد کرد سعی کردیم در ضد حملات بهتر عمل کنیم. در مجموع موقعیت‌های خیلی خوبی هم داشتیم، اما در ضربات پایانی زیاد دقت لازم را نداشتیم.

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: شاید اگر توپ‌هایمان به گل تبدیل می‌شد، می‌توانستیم با اختلافی مناسب حریف را شکست دهیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی لیگ بتوانیم نتایج مدنظر کادرفنی و مدیریت باشگاه را کسب کنیم.

یوسف سیدی در ارتباط با داوری بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: به نظرم داوری در مجموع خیلی خوب بود و مسئله خاصی هم نداشت، در صحنه آخری که بازیکنان فولاد خوزستان معتقد بودند توپ به دست سید محسن حسینی برخورد کرده و پنالتی شده است، دست حسینی بسته بود و پنالتی هم نبود.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر