هواپیمایی آتا
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 15 31
2 پرسپولیس 15 31
3 سپاهان 14 30
4 تراکتورسازی 15 26
5 استقلال 15 25
6 پارس جنوبی جم 15 19
7 فولاد 15 18
8 سایپا 15 17
9 پیکان 15 16
10 نساجی مازندران 15 16
11 صنعت نفت آبادان 15 16
12 نفت‌ مسجدسلیمان 15 15
13 ماشین‌سازی‌تبریز 15 14
14 ذوب آهن 15 13
15 سپیدرود رشت 15 10
16 استقلال خوزستان 14 5
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم امام رضا مشهد
جمعه 16 آذر 1397
ساعت : 17:00
پدیده
ماشین سازی
 
 
2
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی پدیده مشهد - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
1- برد پدیده10 (48%)
2- مساوی1 (5%)
3- برد ماشین سازی10 (48%)
نشست خبری بعد از بازی گسترش فولاد – فولاد خوزستان
فلاحت زاده: قدرت پیروزی مقابل فولاد خوزستان را داشتیم 1396-10-22| 16:45

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، فولاد خوزستان را حریفی قدرتمند دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری بعد از بازی برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‌کنم اگر بتوانیم همین روند را ادامه دهیم اوج بازی‌مان را مقابل پرسپولیس مشاهده خواهیم کرد. ما موقعیت‌های زیادی در نیمه اول این بازی داشتیم و می‌توانستیم به چند گل برسیم، اما دروازه بان حریف،  عکس‌العمل‌های خوبی از خود نشان داد.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه با تمجید از حضور هواداران در دیدار امروز،  افزود: در نیمه دوم هم ما نخواستیم اشتباه دیدار مقابل ذوب‌آهن را تکرار کنیم و تیم‌مان را دفاعی چیدیم. بازیکنان ما تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها هستند. امیدوار بودیم بازی خوبی در این مسابقه انجام دهیم که خدا را شکر موفق هم شدیم و به نظرم می‌توانستیم با نتیجه 2 بر یک پیروز این بازی باشیم.

فلاحت‌زاده درخصوص مسایل داوری بازی نیز بیان داشت: داور قضاوت شجاعانه و خوبی داشت و در اکثر صحنه‌ها نزدیک به بازیکنان بود. فقط در یک صحنه به نظرم بازیکن حریف می‌توانست با دریافت کارت زرد دوم اخراج شود. در مجموع داور قضاوت خوبی داشت. این باعث مباهات جامعه داوری است که در چنین بازی حساسی داور قضاوت خوبی انجام می‌دهد.

وی در ادامه، حضور آندارنیک تیموریان در بازی را مثبت و تاثیرپذار دانست و تصریح کرد: به نظرم آندرانیک بهترین بازیکن زمین بود. ما می‌خواستیم از ابتدای بازی او را در زمین قرار دهیم، اما احساس کردیم نباید خیلی تحت فشار قرار بگیرد. ابتدا هدف‌مان این بود که نقاط ضعف و قدرت حریف را بررسی کنیم و بعد آندو را وارد زمین کنیم.

وی در ادامه افزود: آندرانیک هم پس از ورود به زمین بهترین بازیکن زمین بود و خوشحالم که پس از سپری کردن دوران مصدومیتش توانستیم از او استفاده کنیم. این بازیکن پس از ورودش به زمین نتیجه بازی را تغییر داد. تیموریان نیاز به تعریف من ندارد و یکی از بهترین بازیکنان ایران است.

فلاحت زاده با بیان اینکه در بازی ایران و آرژانتین خلاقیت مسی باعث گلزنی شد و در بازی امروز گسترش فولاد و فولاد خوزستان، هم با هوشمندی پیمان بابایی دروازه حریف را باز کردیم، اظهار داشت: از هواداران و شما خبرنگاران هم تشکر می‌کنم از تیم ما حمایت کردید. گسترش فولاد متعلق به همین مردم است.

وی درخصوص وضعیت مصدومان تیم در آستانه بازی حساس مقابل پرسپولیس، خاطرنشان کرد: برای مثال در این بازی خالقی فر را به اجبار تعویض کردیم و در هر صورت بضاعت تیم ما همین است و بازیکن دیگری نداریم که خالقی‌فر را تعویض کنیم. به امید خدا این بازیکن به دیدار برابر پرسپولیس خواهد رسید. سایر بازیکنان مصدوم‌مان هم به دیدار هفته آینده می‌رسند. کسب سه امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس دور از دسترس نیست و به امید خدا بهترین بازی‌مان را مقابل این تیم انجام خواهیم داد، ضمن اینکه دوران مصدومیت نریمان‌جهان به پایان رسیده است و این بازیکن هم به جمع ما اضافه خواهد شد.

یادآور می شود، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، از سری رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر، توانست فولاد خوزستان را با نتیجه یک-یک متوقف کند.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر