هواپیمایی آتا
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 15 31
2 پرسپولیس 15 31
3 سپاهان 14 30
4 تراکتورسازی 15 26
5 استقلال 15 25
6 پارس جنوبی جم 15 19
7 فولاد 15 18
8 سایپا 15 17
9 پیکان 15 16
10 نساجی مازندران 15 16
11 صنعت نفت آبادان 15 16
12 نفت‌ مسجدسلیمان 15 15
13 ماشین‌سازی‌تبریز 15 14
14 ذوب آهن 15 13
15 سپیدرود رشت 15 10
16 استقلال خوزستان 14 5
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم امام رضا مشهد
جمعه 16 آذر 1397
ساعت : 17:00
پدیده
ماشین سازی
 
 
2
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی پدیده مشهد - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
1- برد پدیده10 (48%)
2- مساوی1 (5%)
3- برد ماشین سازی10 (48%)
نشست خبری قبل بازی پدیده خراسان – گسترش فولاد تبریز
فلاحت زاده: می خواهیم تهاجمی تر بازی کنیم و در گلزنی موفق باشیم 1396-09-14| 13:32

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از ترمیم خط حمله و افزایش توان تهاجمی تیم در هفته های آتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فرشاد فلاحت‌زاده طی اظهاراتی در نشست خبری قبل از بازی مقابل پدیده، با ابراز امیدواری نسبت به ارایه بازی زیبا در دیدار فردا، بیان داشت: هم مهاجری هم در تیم‌هایی که داشته نتیجه خوبی گرفته است و آقای کریمی هم نتایج خوبی داشته است و از این رو، انتظار ارایه عملکرد تاکتیکی از دو تیم وجود دارد.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد با بیان اینکه، اولین بازی ما در ورزشگاه امام رضا خواهد بود، افزود: طی سه-چهار ماه اخیز هدف ما این بود که بتوانیم مصدومان را برسانیم و جلوی مصدومیت مجدد را بگیریم.

فلاحت زاده ادامه داد: با تعاملی که بین مدیریت،‌کادر و بازیکنان بود توانستیم امتیازات خوبی را جمع کنیم، سایپا را هم در تبریز شکست دادیم. ما با کمک بچه‌ها و تاکتیکی که داشتند نتیجه خوبی گرفتیم امیدواریم در ادامه به پیروزی‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

وی در ادامه درباره بازیکنان محروم و مصدوم  گسترش فولاد برای بازی فردا مقابل پدیدهف اظهار داشت: اولین مصدوم ما آندو تیموریان بود که دیدید چقدر تاثیرگذار بود، مصدوم دیگر نقی‌زاده است که چند ماه دیگر اضافه می‌شود و همینطور میلاد فخرالدینی. نیم فصل شاید چند بازیکن از دست بدهیم و چند نفر را جایگزین کنیم تا تیم تقویت شود.

فرشاد فلاحت زاده، مهم ترین مشکل پیش روی تیم گسترش فولاد را عدم موفقیت در امر گلزنی دانست و تصریح کرد: موضوع دفاعی را خوب جا انداختیم،‌ دفاع تقویت شده است،‌مشکل گل زدن را هم حل کنیم تیم پیشرفت خوبی خواهد داشت. 

فلاحت‌زاده در ادامه درخصوص بازی مقابل استقلال خاطرنشان کرد: در این دیدار ما ضعیف عمل نکردیم، بازی با استقلال شرایط ویژه‌ای داشت. سه پرواز ما کنسل شد و ساعت 4-3 صبح به هتل رسیدیم. نیمه اول بازی خوبی داشتیم و یکی دو موقعیت صد درصد هم ایجاد شد. جوانی بازیکنان باعث شد تا توپ به گل تبدیل نشود اما در نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردیم البته در دیدار با سایپا جبران کردیم. سامان نریمان جهان گلزن خوبی است او را جلو آوردیم که خوب هم ظاهر شد. البته همچنان مشکل گلزنی باقی است با چند بازیکن صحبت‌کردیم تا در نیم فصل دوم این مشکل حل شود. 

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد با تاکید بر لزوم بالا بردن انسجام تیمی، بیان داشت: کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم تیمی است؛ شاید مهاجم تک نداشته باشیم اما بازیکنان خوبی داریم. بخش دفاعی اوایل فصل ایراد داشت که مشکل را حل کردیم. بخش هجومی هم به بازیکن  و بعد به تاکتیک برمی‌گردد که باید مشکل برطرف شود. 

فرشاد فلاحت‌زاده در خصوص تاثیرگذاری تغییر کادر فنی در روند نتیجه گیری گسترش فولاد طی هفته های اخیر، اظهار داشت: در فوتبال همه عوامل دخیل است از جمله روحی روانی من نمی‌خواهم به این موضوع ورود کنم. یک بخشی از مشکلات ما آسیب دیدگی بازیکنان بود. برخی آسیب دیدگی سختی داشتند که توانستیم این موضوع را فیکس کنیم.

وی در بخش پایانی اظهاراتش اضافه کرد: بخش دیگر تاکتیک است این بخش هم آموزش را در بر می‌گیرد چون بازیکنان جوان هستند و باید به آنها آموزش داده شود و بخشی دیگر تفکرات مربی است که ما باید این موضوع را به بازیکن تحمیل کنیم. هر مربی یک خواسته‌ای دارد که از بازیکن باید بخواهیم آن را انجام دهد. نتایجی که کسب شده باعث شده تا ما از انتهای جدول تقریبا به وسط بیاییم امیدوارم فردا هم امتیاز خوبی بگیرم و در نیم فصل دوم شرایط را بهتر کنیم. 

یادآور می شود، دیدار تیم های فوتبال پدیده خراسان و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر، فردا – چهارشنبه 15 آذر – از ساعت 14:30 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار خواهد شد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر