جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 4 9
2 سپاهان 4 8
3 پرسپولیس 4 8
4 پارس جنوبی جم 4 7
5 فولاد 4 7
6 پیکان 4 6
7 استقلال 4 5
8 ذوب آهن 4 5
9 تراکتورسازی 4 5
10 گسترش فولاد 4 4
11 سایپا 4 4
12 استقلال خوزستان 4 3
13 صنعت نفت آبادان 4 3
14 نفت‌ م.سلیمان 4 3
15 نساجی مازندران 4 2
16 سپیدرود رشت 4 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهر قدس تهران
پنج شنبه 25مرداد
ساعت : 20:30
پیکان
ماشین سازی
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
پنج شنبه 1 شهریور
ساعت : 19:30
ماشین سازی
ذوب آهن
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی ماشین سازی - ذوب آهن کدام گزینه است؟
برد ماشین سازی تبریز100 (37%)
تساوی129 (48%)
برد ذوب آهن42 (15%)
کنفرانس خبری بعد از بازی صنعت نفت آبادان – گسترش فولاد تبریز
کریمی:  با اندک داشته هایمان، دستاورد بزرگی را کسب کردیم 1396-08-12| 19:55

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیروزی برابر صنعت نفت را ارزشمند و دلنشین قلمداد کرد.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فیروز کریمی در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر صنعت نفت آبادان، ضمن ابراز تاسف ازعدم پوشش تصویری – ویدئویی این نشست در رسانه ها، اظها رداشت: از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که برای احقاق حقوق فوتبال ایستادگی کرده و امیدوارم که این امر منجر به اتفاقات خوب برای اهالی فوتبال شود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه درخصوص پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان، بیان داشت: فوتبال بسیار خوبی را شاهد بودیم و از لحاظ فنی، هر دو تیم سطح  بالا ظاهر شدند و خرسندیم که با کسب سه امتیاز به تبریز برمی گردیم.

کریمی با اشاره به عملکرد خوب خط دفاعی گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: همانطور که پیش تر تاکید کرده ام، بعد از حضور در این تیم، اولین اقدام مان اصلاح ساختار دفاعی بود که خوشبختانه تاثیرات آن را در بازی های گذشته شاهد بوده ایم و مطمئنا به مرور زمان این وضعبت بیش ازپیش بهتر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: طی برنامه ریزی به عمل آمده، ساختار تمامی خطوط مان را اصلاح خواهیم کرد که اجرای این امر علاوه بر موضوع زمان، نیاز به تقویت تیم و جذب بازیکن در نیم فصل دارد که انشالله با محقق شدن آنها، شرایط گسترش فولاد در ادامه رقابت های لیگ برتر و همچنین جام حذفی به مراتب بهتر می شود.

فیروز کریمی، با بیان اینکه گسترش فولاد  با 16 بازیکن به آبادان آماده، گفت: به دلیل مصدومیت بازیکنان مان، در نظر داشتیم که از بازیکنان تیم جوانان و نوجوانان استفاده کنیم که متاسفانه بازی داشتند و به همین دلیل با اندک داشته هایمان به آبادان آمدیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد، عقب نشینی تیمش در نیمه دوم را جبری دانست و تصریح کرد: صنعت نفت فشار بسیار زیادی به تیم مان آورد و طبیعتاً در چنین شرایطی، عقب نشینی تیم امری اجتناب ناپذیر است.

فیروز کریمی با تمجید از عملکرد تیم صنعت نفت نسبت به موفقیت این تیم در ادامه مسابقات ابراز امیدوار کرد.

یادآور می شود، یاران فیروز کریمی، عصر امروز – جمعه 12 آبان – در آخرین دیدار از سری رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت در آبادان با تک گل پیمان بابایی، از سد میزبان گذشت.
شایان ذکر است، گسترش فولاد تبریز در چارچوب مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر، چهارشنبه 24 آبان میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر