جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
جمعه 5 مرداد 97
ساعت : 20:00
گسترش فولاد
استقلال خوزستان
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
تختی آبادان
جمعه 12 مرداد
ساعت : 20:45
صنعت نفت
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب65 (30%)
متوسط113 (52%)
ضعیف39 (18%)
بازیکنان باید متوجه مسئولیت های حرفه ای شان باشند
نصیرزاده: قصد نداریم از بازیکنی شکایت کنیم 1396-06-22| 16:05

مدیر عامل  باشگاه گسترش فولاد تبریز بر لزوم توجه بازیکنان به مسئولیت های حرفه ای خود و اجتناب از حرمت شکنی تاکید کرد.

هوشنگ نصیرزاده درخصوص مباحث مطرح شده در باره شکایت از دو بازیکن به کمیته اخلاق بدلیل انجام مصاحبه های توام با بی حرمتی، بیان داشت: آن ذات شکایت که مدنظر است مورد نظر ما نیست بلکه توجه دادن بازیکنان حرفه ای به مسئولیت های ذاتی آنهاست و الا ما و تراکتور سازی از یک بدنه هستیم و به ذهن کسی نمی رسد که هیچگاه این دو باشگاه از هم دلخور باشند چه برسد به شکایت.

نصیرزاده در ادامه افزود: با آقای آجورلو قبلا تماس گرفتم که بطور خصوصی به دو نفر از بازیکنان دوستانه تذکر بدهند و از آنجا که مجددا دوستان اقدام به مصاحبه های غیر  متعارف کردند مجبور شدیم از مقامات رسمی فدراسیون بخواهیم به این دوستان تذکر بدهند که حرمت شکنی نکنند و لذا این را در قالب نامه به سازمان لیگ دادیم.

نصیرزاده در این باره اضافه کرد: شکایتی علیه باشگاه تراکتورسازی نکردیم و هیچ‌وقت هم چنین کاری نمی‌کنیم، همان طور که تراکتورسازی این کار را نمی‌کند. گسترش فولاد و تراکتورسازی برادر هستند. موضوع ما شکایت نبود، بلکه  توجه دادن بازیکنان به مسئولیت‌هایشان بود. افراد مسئول باید بازیکنان را توجیه کنند که در این زمینه‌ها صحبت نکنند. مقصود ما از آن نامه، بحث آموزشی و توجه دادن به مسئولیتهای ذاتی یک بازیکن حرفه ای بود نه نفس خود شکایت .

مدیر عامل گسترش گفت: اگر بازیکنی چک دارد، به باشگاه بیاید و صحبت کند فاصله دو باشگاه با هم فقط یک ۱۵۰۰ متر است  جای این موارد در رسانه‌ها نیست. گسترش فولاد یک باشگاه خوش‌حساب است و در AFC هم حساب‌هایش صفر است. ما به اندازه کافی امکانات و اعتبار و پول داریم و هیچ‌وقت برای محروم کردن بازیکنی از تراکتورسازی اقدام نکرده و نمی‌کنیم.  اما بازیکنان باید بدانند که اگر بحثی هست، نباید شخصیت مدیرعامل تیم مقابل را در رسانه‌ها زیر سوال ببرند. و از ادبیات غیر محترمانه استفاده کنند

عملیات
کلوب
ارسال نظر