جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
جمعه 5 مرداد 97
ساعت : 20:00
گسترش فولاد
استقلال خوزستان
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
تختی آبادان
جمعه 12 مرداد
ساعت : 20:45
صنعت نفت
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب65 (30%)
متوسط113 (52%)
ضعیف39 (18%)
نشست خبری قبل بازی نفت تهران – گسترش فولاد
آقایی: هیچ اولتیماتومی به کادر فنی گسترش فولاد نداده اند 1396-06-22| 08:56

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد  دیدار مقابل نفت تهران را حساس ترین بازی هفته های اخیر تیمش دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، عباس آقایی در نشست خبری قبل از بازی برابر نفت تهران با بیان اینکه دیدار فردا به لحاظ جدولی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: هر دو تیم در نتیجه گیری ابتدای فصل با مشکل مواجه بوده اند و از این جهت برای کسب نتیجه کامل بازی وارد میدان خواهند شد.

آقایی درخصوص رویکرد گسترش فولاد برای بازی های لیگ و همچنین جام حذفی بیان داشت: در فوتبال باید  بازی به بازی حرف بزنیم. مطمئناً در تمامی بازی ها برای کسب پیروزی به میدان می رویم.

وی در ادامه درخصوص نتایج ضعیف تیم تصریح کرد: از 11 بازیکن اصلی فصل گذشته فقط دو بازیکن در تیم مانده اند و تقریبا 70-80 درصد در تیم تغییرات کرده و برای بروز توانایی های بازیکنان و هماهنگی تیم به زمان نیاز داریم، البته بر این عقیده ایم که تا بدین جای رقابت ها باید بهتر از این عمل می کردیم.

عباس آقایی در واکنش به شایعه دادن اولتیماتوم به کادر فنی، ابراز داشت: اساساً هیچ جلسه ای برگزار شنده که اولتیماتومی هم داده شود و درباره مسائل کلان و تغییر مربی هنوز با ما صحبت نشده است.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص موفقیت پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: تیم برانکو نشان داده که در حد تیم های برتر آسیا قرار دارد و کمترین شایستگی آنان حضور در فینال این مسابقات است.

یادآور می شود، دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر، فردا - پنج شنبه ۲۳ شهریور- از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه تختی برگزار می شود.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر